FR.LANCELOT 2018 зима мажите чизми моден стил chelsea чизми чипка вистинска кожа мотоцикли booties дебели пета чамци mujer
Ново - 49 %

FR.LANCELOT 2018 зима мажите чизми моден стил chelsea чизми чипка вистинска кожа мотоцикли booties дебели пета чамци mujer

Залиха
DEN 9398.40
DEN 4793.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Бренд Име:
FR.LANCELOT
Сезоната:
Зима
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Insole Материјал:
Овча
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа

Поврзани производи