бесплатен превозот BOSI 20 милиони/66feet FIBERGLASS лента measurer,measureing алатки

бесплатен превозот BOSI 20 милиони/66feet FIBERGLASS лента measurer,measureing алатки

Залиха
DEN 649.92
Износот:


На 20 милиони/66 Feet FIBERGLASS ЛЕНТА MEASURER
Discription :
ABS школка +fiberglass лента,силни и издржливи.fiberglass лента влече forece >=70kg,се намали resitance.
Исто така, имаме 10m,30m и 50m ,ве молиме да знаете ако сакате специфична големина ,јас ќе caculate цената за вас.
1 . 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2 . Нови Превозот и ракувањето Ние брод на земји избрани. Ние брод предмети во рамките 4days по добивањето на плаќање. Ние секогаш ја објавите вашата предмети од Кина Пост (15-25 работни дена бидат примени). Нормално, вашиот парцела ќе пристигне непречено. Но, понекогаш поради неочекувани фактори, тоа ќе биде одложен за неколку дена на пат. Ако не го добиете вашиот објект по потоа, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви понудиме разумно решение. ако сакате да се добие парцела итно да ,можете да изберете изразат со нивните превозот цена . Тогаш време на испорака ќе се намали до околу 5-10 работни дена. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .
3. Начин на плаќање
Ние прифаќаме Методи за Плаќање на Ali Express преку alipay како што е подолу :
4. Повратни информации
ние сме вид и искрен али продавачот. се надеваме дека секој клиент ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот али продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ако сте среќни со набавките тука, позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип:
Рака Алатки
Бренд Име:
SIJIBOSI
DIY Материјали:
Дрво
Големина:
20m/66feet
Број На Модел На:
BS142009
Број на Парчиња:
1
Примена:
Мерење Сет
Тип:
лента measurer
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи