5PCS/Многу Овошје Тесто Sculpting Нож Сет Кујнски Stencils Нерѓосувачки Челик Gumpaste Резба Тесто Нож Торта Декорирање Алатки
Ново - 30 %

5PCS/Многу Овошје Тесто Sculpting Нож Сет Кујнски Stencils Нерѓосувачки Челик Gumpaste Резба Тесто Нож Торта Декорирање Алатки

Залиха
DEN 191.52
DEN 134.00
Износот:


5 PCS/Многу Овошје Тесто Sculpting Нож Сет Кујнски Stencils Нерѓосувачки Челик Gumpaste Резба Тесто Нож Торта Декорирање Алатки
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Торта Cupcake Втиснување Sculpting Нож Сет
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : Прибл Должина 12cm, Ширина 1cm, Ножот : 4cm
Содржина : 1pc Рамка + 4pcs Сечилото + 1 Пинцети +1 Пластична Кутија Сечилото
Модели : Различен Дизајн Ножот За Обрасци
Пакет : 5 PCS/Многу Труд Картичка
Функција & Апликација : Најновите На Продажба, Овошје, Колачи Фондан Deocrating Алатки Втиснување Резба Scupting Нож Сет
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.

Декларираните карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
Овошни Колачи Sculpting Нож
Бренд Име:
HOMEHOW
Функција:
Еко-Пријателски
Комплет Број:
4
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Печење & Тесто Алатки Тип:
sculpting нож
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Овошје Тесто Sculpting Нож Сет
Содржина:
1PC Рамка + 4PCS Сечилото + 1 Сечилото Складирање Кутија +1Tweezers 302
Големина:
Length 12.8cm (Frame + Blade) Width 1cm, Blade 4cm
Пакет:
5PCS/Број Еден Сет Овошни Колачи Sculpting Нож во Собата во Хартија Картичка
Предност:
Wided Употреба На Високо Квалитетни 1 Година Гаранција Топла Продажба
Функција:
Различни Ножот За Втиснување Sculpting Различен Дизајн
Примена:
Scultupting Втиснување Овошје Фондан Тесто Чоколадо Декорација
Поврзани производи:
Силиконски Калап Руската Совети Поставите Втиснување Алатки
Поврзани Производи 2:
Фондан Торта Sugarcraft Декорација Калапи Цевки Торба Кифла Papercup
сертификација:
Извезени Квалитетот на SGS LFGB CE Сертификат

Поврзани производи