До 2015 Интервјуа од страна на Хозе Lac'Quest -Магија трикови

До 2015 Интервјуа од страна на Хозе Lac'Quest -Магија трикови

Залиха
DEN 95.04
Износот:


http : //player.youku.com/player.php/sid/XMTI2 ODIy NDU0 MA==/v.swf
Креиран од страна на Хозе Lac'Quest
Развиена и Конструиран од страна на Mark Allen
Дополнителни Ефекти и Handlings од Алекс Linian
ПРАЗНИ РАЦЕ. ВАЛАНИ-UP РАКАВИ. ГОЛИ ЛАКТИТЕ. ЧИСТА ИЗНЕНАДУВАЊЕ. ИНОВАТИВЕН РАЦИОНАЛИЗАЦИЈА НА НОВИ ЗАДРЖЕТЕ-ИЗЛЕЗ ВО ВАШИОТ УРЕД.
Чудесна, тајна трик што ви овозможува да се шири вашите прсти ширум отворени и да го покаже на двете страни на вашите раце целосно празен. Навивам вашиот ракавите само под лактот да се покаже вашите голи лактите. Гледачи јасно да се види двете страни на вашите раце и рацете пред и по секоја неверојатен ефект. Сè се случува во целосен приказ како ќе ја испорача чудо по чудо.
ИНТЕРВЈУА ВО ВАШИОТ ГЛЕДАЧОТ Е РАКА :
Стави шише капаче на вашиот гледачот е подадена рака; брзо на прстите, и капа веднаш vanishes или промени во паричка.
ИНТЕРВЈУА ВО СВОИ РАЦЕ :
Покажете ја вашата рацете, прстите и рацете 100% празен - потоа, во трепка, ја создаваат и исчезнуваат паричка, сметка или стап на гуми за џвакање.
ИНТЕРВЈУА ВАШИОТ LUBOR Е ОБЈЕКТИВ :
Користете го вашиот Lubor е Објектив за да остварите некој објект "изглед" невидливи; потоа се покаже дека објектот е навистина и навистина нема! Кога велиме дека Интервјуа ти дава сила да ја покажете вашата рацете, прстите и рацете целосно празен, ние зборуваме реално светот, ништо не е таму, 100% чист. Период. Застанете пред огледало и погледнете во себе. Навивам вашиот ракавите, шаване на прстите, ги шират широко отворени, и полека се покаже двете страни на вашите раце и лактите. Тоа е точно како вашата публика ќе те видам пред и по секој апсолутно убиец Интервјуа чудо!
ВИДИ ИНТЕРВЈУА ДЕМО СЕГА..
Покажете ја вашата голи лактите и рацете и прстите 100% празен од двете страни (и, ако сакате, имате на вашиот гледачите ги испита нив пред и по секој ефект.)
Работи со секој нормален долг ракав кошула, џемпер, јакна или со качулка - нешто што ви овозможува да навивам вашиот ракавите и да покаже вашите голи лактите.
- Копчето и прозорци, елеци, и јакни НЕ се потребни.
- Нема безбедноста игли, лепливи работи, конец, или комплицирано hook ups-от од било каков вид!
- Не циклуси тајно да се одржи или да се манипулира. Ништо не е прикачена на вашиот облека.
- Ништо не ditched во џеб или панталони. Со Интервјуа можете да ги носат било каков вид на панталони : Фармерки, облечи панталони, или шорцеви.
- Прилагодите Интервјуа за вашите специфични рака големина со едноставна-време процес; откако ќе заврши, може да се стави вашите Интервјуа или однесете го во секунди.
- Исклучително удобно - ќе носат Интервјуа во текот на целиот ден и дури и не знаат дека е таму.
- Веднаш пристап Интервјуа во било која точка во вашиот настап.
- Се работи најдобро со мали предмети, како и монети, бонбони, прстени, шише капи, гуми за џвакање, итн.
- Заврши со Интервјуа се Одржи надвор, специјални Интервјуа добрите, и кул обичај Интервјуа транспорт торбичка.
ВООРУЖИ СЕ ДА AMAZE, НАВИВАМ ВАШИОТ РАКАВИТЕ И ДА СЕ ДОБИЕ ИНТЕРВЈУА ДЕНЕС!
Авторски Права 2015 - Жак Olet

Декларираните карактеристики

Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Карактеристики:
Почетник,Да Научат,Магионичари,Со Dvd,Улица,Исчезнуваат,Лебдат,Трепка,Професионална,Сцена,Се Издига,Лесно Да Се Направи
Број На Модел На:
5555
Тип:
картичка
боја:
Црвена
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
Grownups

Поврзани производи