Макбаскет Цевка од Нерѓосувачки Челик Плетенка Висок Притисок Пополнете Линија 10 10 Incle долго

Макбаскет Цевка од Нерѓосувачки Челик Плетенка Висок Притисок Пополнете Линија 10 10 Incle долго

Залиха
DEN 264.00
Износот:


Макбаскет PCP Висок Притисок Нерѓосувачки Челик Плетенка Црево Линија 10" за 10 ИНЧЕН Долго
Нови 10 инчен долго нерѓосувачки челик плетенка висок притисок црево.
1/8 NPT на двата краја.
Стандард провира ги прави лесно се инсталира.
Работа со во 3000-12000 PSI воздушниот притисок за замена. метар

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
воздухот се пополни црево
Бренд Име:
ZimKyfa
Тип:
воздух систем
боја:
Сребро.
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Работен Притисок:
4500psi/300bar

Поврзани производи