48 W CCFL LED Светилка Помине За Нокти Гел лак Лекување на Ноктите & Професионални Електрични Помине Вежба Нокти Со Вежба Битови сет
Ново - 5 %

48 W CCFL LED Светилка Помине За Нокти Гел лак Лекување на Ноктите & Професионални Електрични Помине Вежба Нокти Со Вежба Битови

Залиха
DEN 4112.64
DEN 3907.00
Износот:

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Овие трошоци се на купувачот одговорност. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
A. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
48 W CCFL LED Светилка Помине Фен За Нокти Гел лак Лекување на Ноктите & Професионални Електрични Помине Вежба Нокти Со Вежба Битови сет Фитинг
Пакет листата : Ноктите Полирање на Нокти Машина : 1 x Електрични Помине Вежба Машина (Напојување & Контрола) 1 x Handpiece 6 x Метал Мелење Вежба Битови 6 x Пескарење бенд 1 x Упатството за Корисникот 30 x Метал Мелење Вежба Битови 100 x80# Пескарење бендови 100 x120# Пескарење бендови 100 x180# Пескарење бендови 2x Помине Сепаратори 1x Nail Декорација Дијаманти 48 W Помине Светилка : 1 x LED CCFL Помине Фен 1 x AC / DC Адаптер 1 x AC Кабелот за Напојување 1 x Операција Прирачник за Детали
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Постави & Комплет
Големина:
48W Nail lamp+ Nail polishing equipment Manicure
Бренд Име:
CAPPUCCI ПРО
Количина:
1 пакет
Број На Модел На:
Ноктите светилка+Ноктите полирање на Нокти+фитинзи
Материјал:
Пластични
1 пакет:
1 Помине Светилка+1 Нокти Маникир Машина+фитинг

Поврзани производи