Моден Жените Жешко Тело Еластична Корселе Појас Слабеење Cummerbund Појас Половината Сите натпревар Женски Широк Појас За Жените Додатоци
Ново - 20 %

Моден Жените Жешко Тело Еластична Корселе Појас Слабеење Cummerbund Појас Половината Сите натпревар Женски Широк Појас За Жените

Залиха
DEN 478.56
DEN 383.00
Износот:

Моден Жените Жешко Тело Еластична Корселе Појас Слабеење Cummerbund Појас Половината Сите натпревар Женски Широк Појас За Жените Додатоци најширокиот дел на појас е 17cm вкупниот долг и 72cm еластична дизајн може да се прилагоди одговараат на половината на 74-95cm

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Појаси Материјал:
Плетени,Метал
Појас Ширина:
0cm
Број На Модел На:
Ж-08
Бренд Име:
baoxiu
Тока Ширина:
0cm
Тока Должина:
0cm

Поврзани производи