Бесплатен Превозот 50pcs/Многу Персоналните Печатење Текст Дрво Шупливи Врежан Кинески Рака Фан Organza Торба свадба фаворизира и подароци
Ново - 29 %

Бесплатен Превозот 50pcs/Многу Персоналните Печатење Текст Дрво Шупливи Врежан Кинески Рака Фан Organza Торба свадба фаворизира

Залиха
DEN 5220.00
DEN 3706.00
Износот:

Нормално пост ќе биде подолго од Експрес, тоа зависи од тоа во која земја сте во, Изразат нормално ќе чини 3-6 работни дена. Ние ќе бидеме одговорни и позитивно да ги реши проблемите, но не прифаќаме никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Испорака метод : ние испрати стоката по пошта (ЕМС) ако телесната тежина е помала од 2kg, и express (DHL/UPS/Федекс/ТНТПродавачот ќе го изберат за вас) на друг начин. Забелешка како што се "Tiranti Солидна ДОЗВОЛЕТЕ" забелешките пример : Фан 1 беж, поле 1 беж, текстот "Mr & Г-ѓа Џонс 01. ПЕЧАТЕЊЕ НА СПРАВИ СО СЕ НА СЕ СПРАВИ СО ПАКЕТ ЗАБЕЛЕШКИ 1.Превозот време, ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи се проверуваат.2017" Чекор 2. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски fes, давачки и даноци за увоз во вашата земја. За превозот време, тоа зависи од тоа кој метод сакате, Пост нормално ќе биде подолго од Express начин.Ве молиме да го потврдите плаќањето откако ќе ја прими стоката и да ни даде соодветен оценува, ви благодарам многу. Навивачите се направени во Кина. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.2017" црно со "Tiranti Солидна ДОЗВОЛЕТЕ", 10 сетови. Па ако ви треба добра итно и тежина е помала од 2kg, ве молиме да ни кажете однапред, ние сме среќни да се провери на дополнителни трошоци за вас, која треба да се плати. Ако мора да се регистрирате за некои курир компании, ве молиме проверете ја вашата стока до курир лице, ако скршени или недостаток, ве молиме распрашајте се курир за сертификација со печат/signature или курир Вработените НЕ. Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Искрено се надевам дека нема да ја користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме проверете на квалитетот (ако пакетот скршен?) и квантитетот (било недостаток?) на вашите производи, во тој случај, ве молиме да се одбие и да не контактирате на време. ЧЕКОРИ ЗА КУПУВАЊЕ ФАНОВИ СО КОРИСНИЧКИ ТЕКСТ. Исто така, ве молиме контактирајте ме во времето. Ние исто така ќе се обидеме потрудиме да се покаже вистинската боја на сигурно. Па ако ви треба производи итно ве молиме распрашајте се за прилагодување на превозот метод, ние може да се разговара за дополнителни трошоци, како и. Внесување на боја : забелешка како што се "text боја црна" Нормалното печатење во боја е црна, но исто така постојат и црвена, зелена, темно сина, кафена, сива и виолетова бои на располагање. Сите слики се зеде од shopkeeper, сликите може да изгледаат различно, бидејќи за разлика од мониторот на компјутерот, ве молиме да се разбере.

Декларираните карактеристики

Повод:
Материјал:
Дрво;Дрвени
Шема:
Полна Боја
Број На Модел На:
HF0015-1
is_customized:
Yes
Бренд Име:
goodland
Име:
Дрво Шупливи Врежан Кинески Фан Страна
Маска Материјал:
Дрвени
Ребра,' материјал:
Дрвени
Големина на Должината:
20cm
отвори големина:
35cm
боја:
Природна Боја
Тежина:
0.035KG
дизајн:
Дрвени
Употреба:
Партија, Свадба;Танцување;Подароци

Поврзани производи