Преносни IP68 4400mAh 7Modes Dimmable Моќ Банка Батерија Итни СОС Трепка Магнетни Мултифункционален LED Кампување Светлина
Ново - 35 %

Преносни IP68 4400mAh 7Modes Dimmable Моќ Банка Батерија Итни СОС Трепка Магнетни Мултифункционален LED Кампување Светлина

Залиха
DEN 2342.40
DEN 1523.00
Износот:


Преносни IP68 5 V 1А 4 W 7 Modes Dimmable Моќ Банка Батерија Итни СОС Flashling Магнетни Мултифункционален LED Кампување Светлина 7 Осветлување Режим : * Макс Осветлување * Ниско Осветлување * Факел светилка * Еден трепка Црвено * Еден Бел трепка * Црвено/Бело алтернативно * СОС Specifations : Име:Повеќенаменски Кампување Светлина Моќ:4 W DC5 V 1А LED Кол:22 Бели+12 Црвени Лумен:280 LM Li-Батерија:4400m Ah Водоотпорен:ДА IP68 Материјал:ABS+Алуминиумски Легури Димензија:210 MM Функција:Моќ Банка+Итни Светлина Апликации : Поправка,Транспорт,Кампување,Читање,Дома,Истражување,Предупредување,Јава Карактеристики : 1.USB податочен линија за полнење,може да биде поврзана на полнач,полнење freasure или компјутер, USB интерфејс може да се полни,преполни со електрична енергија може да се користи за повеќе од 4hours,податоците линија, исто така може да даде телефонот се полни. 2.Може да се користи како мобилен телефон,полнење на мобилен телефон. 3.Со предупредување флеш,во реално-време осветлување светла,слаба светлина,блиц и СОС сигнал за помош 7ways на употреба,1switches,7 начини на слободни префрлување,често со близок. 4.Водоотпорен,водоотпорни перформанси до IP68. 5.Дизајнот на магнет и lanyard,на задната страна,зголемувањето на адсорпција функција,погодно suspensionl;со ѕид moubted,преносни,виси тип итн. 6.Опремени со M6 бакар вметнете орев може да се залепи на tripod,камера заградата. 7.Постојат силни светло функција,може да се irradiated во долги. 8.Производот може да си го цица,неколку светла,што значи вонредни. 9.Електрични количество на екранот индикатор за светло функција. 10.Производот може да биде двојно поддршка / четири пара на вшмукување и да се борат со формирањето на висока моќност фарови,светлината е подобро. Пакетот Вклучува : 1 X LED Повеќенаменски Кампување Светлина 1 X Микро USB Кабелот 1 X Lanyard 1 X Завртка виси прстен

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Преносни Фенери
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Употреба:
Поправка,Транспорт,Кампување,Читање,Дома,Истражување,Предупредување,Јава
Е Батерии Се Потребни:
No
Извор На Енергија:
Батерија
сертификација:
CE,FCC,ССА,RoHS
Карактеристики:
Преносни&Повеќенаменски Кампување Светлина
Број На Модел На:
NP-AOD-IP68
Осветлување Период (h):
>12
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
PC
Гаранција:
2years
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
VUNJI
Име:
Преносни&Повеќенаменски Кампување Светлина
моќност:
4W DC5V 1А
Led количина:
22 Бели+12 Црвена
Лумен:
280lm
li-батерија:
4400mAh
Водоотпорен:
ДА IP68
Материјал:
ABS+Алуминиумски Легури
димензија:
210mm
Функција:
Моќ Банка+Итни Светлина
Апликации:
Поправка,Транспорт,Кампување,Читање,Дома,Истражување,Предупредување,Јава

Поврзани производи