долг Тесен Плоча ЕУ Заклучување на Вратата Електрични Штрајк Успеат безбедно/Не обезбеди
Ново - 15 %

долг Тесен Плоча ЕУ Заклучување на Вратата Електрични Штрајк Успеат безбедно/Не обезбеди

Залиха
DEN 672.00
DEN 571.00
Износот:


Вовед : стандардни електронски контролирана заклучување 12 V електрични брави Со дебели од не ' рѓосувачки челик производство, изградена-во целосна бакар калеми,
Квалитетот стабилна 12 V оперативен напон моќ заклучување на сила мала и убава цена Многу погоден за мал стаклена врата инсталација врата! долготрајни Карактеристики : Вградени инсталација, прекрасен изглед, електромагнетни дел направен од високо квалитетни магнетни материјали
и посебен процес,Долги работни часови не произведува остаток магнетизам, да се обезбеди нормална Спецификации :
Материјал : Нерѓосувачки челик
Карактеристики : моќ за да го отворите / копче за заклучување време е утврдена од страна на моќта-на време
Напон : 12 V ± 10%
Работат на струјата : 110m A-250m A
се применуваат секоја рамка врати, од не ' рѓосувачки челик врати

Декларираните карактеристики

боја:
Пропадне безбедна, Успеат безбедно
Бренд Име:
LIHTNE

Поврзани производи