Hearthstone mousepad најдобри 70x30cm gaming mouse pad гејмер глувчето мат најевтиниот подлога тастатура за компјутер padmouse лаптоп игра душеци
Ново - 20 %

Hearthstone mousepad најдобри 70x30cm gaming mouse pad гејмер глувчето мат најевтиниот подлога тастатура за компјутер padmouse

Залиха
DEN 695.52
DEN 556.00
Износот:


Детекција : осум тешки метали содржини од страна на Националните ГРУПИ тестирање
и сертификација, до Европската ROHS стандарди.
Не-токсични, невкусна, не можат да си дозволат да ги страна, не unglued, не исчезнат,
повтори перење, убава и издржливи.
Ние имаме Обичај mouse pad во иста цена,ако ви треба испратите слика во вашата нарачка порака
Превозот и Плаќање : Било која цел ќе биде предаден во два дена по уплатата е потврдено од страна на Зачувам. Бесплатен превозот, често се користи од страна на Кина пост,и ние ја поддржуваме "Кина пост","HK пост","ЕМС","DHL","ПРОЗОРЦИ","FEDEX". Било какви други барања,plz не heasitate да се контактирајте ме слободно.
Задоволството на клиентите задоволство на Клиентите е многу клучно значење за нас. Ако сте задоволни со нашите производи,plz потврди на Aliexpress и остави позитивни повратни информации кога ќе ја прими стоката. Ние ја изразиме нашата благодарност за вашите секој позитивен коментар,што е важно за нашата продавница. Ако не сте задоволни со нашите производи,plz контактирајте со нас што е можно поскоро пред да остави негативни или нервните повратни информации.Ние ќе ви даде задоволувачки одговор afterall. Вашето задоволство е мојата движечка сила да се движи далеку.
Ви благодариме за вашиот одлична поддршка

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
JARKU
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Size700x300x3mm
Големина:
L
Стил:
заштита од радијација
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума

Поврзани производи