FUNCILAC Многу 5 компјутери Жена долна облека на Жените Памук Кратко Солидна Мода Секси Дами Девојчиња Гаќи Intimates долна Облека M L XL
Ново - 47 %

FUNCILAC Многу 5 компјутери Жена долна облека на Жените Памук Кратко Солидна Мода Секси Дами Девојчиња Гаќи Intimates долна

Залиха
DEN 504.96
DEN 268.00
Износот:

Пакетот Вклучува : 5 парчиња
1.
Ве молиме не го отвори спорот за нас. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот. Ние ќе ја пратите пратката во рок од 1-3 дена по уплатата е потврдено.
Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозниците и исклучува време на викендите и празниците. Можеме да го прифатиме T/T, Western Union, Money bookers, кредитни картички и банкарски трансфер.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Боја : случајни боја ќе се испрати, не може да се избере боја. Ние веднаш ќе го замени предметот или да ви даде надоместок. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Испорака
1. Ви благодариме за вашата поддршка, среќно за вас. Ви благодариме за вашиот разбере. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни
со нашите предмети и услуги.
FUNCILAC Бесплатен превозот Многу 5 компјутери Жена долна облека на Жените Памук Кратко Солидна Мода Секси Дами Девојчиња Гаќи Intimates долна Облека M L XL
Welcometo мојата продавница среќа со вас Ние само да направи високо-квалитетни стоки Големина : M L XL M : Половината : 28cm; Повлече водат : 55cm; Долго : 20cm; L : Половината : 30cm; Повлече водат : 60cm; Долго : 21cm; XL : Половината : 32cm; Повлече водат : 65cm; Долго : 22cm; Имајте на ум : 1. Поддршка Aliexpress Зачувам услуга. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, поради некоја причина, да ги споделите со нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Товарни за испратите назад и повторно да ја прати треба да се плати од страна на купувачот.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа. На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или e Packet за помалку од 2 кг стоки, сите парцели вклучува следење на број. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме да се разбере.
Тоа е толку едноставно!
2. Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. Ви благодариме за вашиот разбере.
Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење.
Русија : 20-40 работни дена ( Кина Пост Воздух Mail )
САД : 15-30 работни дена ( Кина Пост Воздух Mail )
Велика БРИТАНИЈА/ Канада : 14-21 работни дена ( Кина Пост Воздух Mail )
Европа & Ирска : 18-24 работни дена ( Кина Пост Воздух Mail )
Бразил/ Јужна Америка : со 25-35 работни дена ( Кина Пост Воздух Mail )
Враќање&Наплата
1. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Памук
Бренд Име:
FUNCILAC
Материјал Состав:
Памук
Декорација:
Лак
Гаќи Тип:
Кратко
Пораст Тип:
низок Пораст
Функции:
Тело | антибактериски | обликувањето | anti | ер
секси розев фустан женска:
tangas жените се секси
жените thongs и g стрингови:
string жените долна облека

Поврзани производи