SMART РУСОКОСА букви Печати Жените tshirt Памук Секојдневен Смешно т риза За Дама Врвот Tee Битник Капка Брод Z-741
Ново - 20 %

SMART РУСОКОСА букви Печати Жените tshirt Памук Секојдневен Смешно т риза За Дама Врвот Tee Битник Капка Брод Z-741

Залиха
DEN 475.20
DEN 380.00
Износот:


Материјал : Памук
Боја : како се покаже
Големина : S-M-L-XL-XXL-XXXL
Сите Производи Во Акции Во Текот На Годината,Пад На Превозот Поддршка

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
ZYTJY
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Z-741
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Поврзани производи