1PCS YT603 6MM Автоматско Ресетирање Switch за да се Префрлате Switch Бесплатен Превозот 2A/5A 250V/120V 3 Pin Мали кружни точка започнете
Ново - 5 %

1PCS YT603 6MM Автоматско Ресетирање Switch за да се Префрлате Switch Бесплатен Превозот 2A/5A 250V/120V 3 Pin Мали кружни

Залиха
DEN 62.88
DEN 60.00
Износот:


Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира. Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.И корисни коментари за други клиенти. Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
Оваа цена содржи само еден производ
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.
2 : Русија : 12-55 работни дена.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
Време на испорака само за референца.Ние ќе процесот секоја parcelss.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.
3 : Европа земјата : 10-55 работни дена. Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
YT603
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
Автоматско ресетирање
Гаранција:
1
сертификација:
CCC

Поврзани производи