1pcs Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА F Главата Истиснување Алатка Метрички F Конектор Кабел Изработка на Алатки бустер splice

1pcs Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА F Главата Истиснување Алатка Метрички F Конектор Кабел Изработка на Алатки бустер splice

Залиха
DEN 222.72
Износот:

1pcs Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА F Главата Истиснување Алатка Метрички F Конектор Кабел Изработка на Алатки бустер splice

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
HN-----106
Бренд Име:
DexMRtiC

Поврзани производи