НОВИ 1pcs црна 5/8 прачка Foosball Фудбал на Маса фудбал човек Играч мажите замена на делови fussball babyfoot 13

НОВИ 1pcs црна 5/8 прачка Foosball Фудбал на Маса фудбал човек Играч мажите замена на делови fussball babyfoot 13

Залиха
DEN 66.72
Износот:


ОПИС
Цената вклучува 1pcs
Бесплатен превозот со авион MAIL
$ Foosball / фудбал на маса играч
$ Боја : црна
$ Големина : висина 10.8 cm(4.25")
$ За 5/8" прачка стандард табела
$ Материјали : ABS ЦВРСТА ПЛАСТИКА
$ УПОТРЕБА 1-1/8" Завртка и орев прилог ( НЕ се вклучуваат )
100% Сосема нов и unworn
Ве молиме контактирајте со нас на : Ние исто така снабдување на голема количина на големо на услугата.
*************************************************
Купи :
Ние колку што е можно да се направи нашите описи како заврши што е можно ,но ако имате било какви прашања пред купување, ве молиме да стапите во контакт со нас.
Плаќање :
1.Само СЕРИОЗНИ понудувачи се добредојдовте на аукција.
2.Ние прифаќаме alipay,TT,Western Union ,Плати@pal (Без доплата). Ве молиме да ни ме ако наидат на проблем на плаќање.
3.Увоз на даночните, царинските такса не се вклучени.
Сите плаќања се очекува заврши во рок од 5 дена по аукција затворени. Неплатени аукцијата ќе бидат изгубени и купувачот ќе добие негативен фидбек.
Испорака :
Воздухот mail(препорачана пошта) : сад/Канада/Велика Британија/Австралија/Азија : 7-20 дена.
ИМААТ СЛЕДЕЊЕ БР. Друга земја : 10-30 работни дена.
EMS,DHL, UPS-от,FEDEX,ТНТ : 4-8 работни дена.
Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добиени проверена плаќање. Сите предмети се проверуваат пред испраќање и се внимателно рака-спакувани со нашите во куќата тим. Ние да се потрудиме да брод вашата нарачка штом вашата исплата е расчисти, вклучително и за време на викендите.
Ние само бродот на објектот на адресата наведена според исплата информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е точна. За висока вредност производи, ние може да бараат проверка на адресата пред да се брод. Ова е направено за да се заштитат интересите и на вас, на клиентите, како и нас, продавачот. Жалам, но не можеме да брод на P. O. или А. П О Кутија адреси.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена од испратено ако вие не го добивате нашиот item(s). Инаку, ние ќе се земе во предвид дека item(s) е примена.
Политика На Враќање :
Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, можете да го вратат за враќање на парите или замена во рок од 7 дена од денот на приемот на купување. Но, мора да се гарантира дека производот е завршена и не го плати превозот цена на враќање.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да sovle било каков Проблем.

Декларираните карактеристики

Тип:
Странични Столбови, Tracks & Додатоци
Стил:
Европа
Пластични Тип:
PP
Шема:
Plaid
Материјал:
Пластични
Техника:
Машина За Печатење
Ткаенина Тип:
Памук
Број На Модел На:
FS13
Завеса Тип На Додаток:
Завесата Се Врзуваат Грб & Tassels

Поврзани производи