PCI Express USB 3.0 2 Порти Преден Панел со 4-Пински & 20 Pin Контрола на Картичката Адаптер Пад на Превозот
Ново - 17 %

PCI Express USB 3.0 2 Порти Преден Панел со 4-Пински & 20 Pin Контрола на Картичката Адаптер Пад на Превозот

Залиха
DEN 314.88
DEN 261.00
Износот:

PCI Express USB 3.0 2 Порти Преден Панел со 4-Пински & 20 Pin Контрола на Картичката Адаптер во Согласност со USB 3.0 спецификација Ревизија 1.0 Низок профил заградата до 5 Gbps пренесување на брзината Поддржува Windows Xp/Server 2003/Vista.Server 2008/Windows 7 Изграден во 4-pin molex моќ за подобра поддршка на гладни за моќ автобус-погонски уреди USB 3.0 е наназад компатибилен со USB 1.0/1.1/2.0 уреди Идеален за поврзување на хард дискови, дигитални камери, скенери, принтери, надворешни CD/DVD/Blu-ray писатели, флеш мемориски дискови и сл. 4-pin molex моќ Супер брзина 5 Gbps трансфер го оценувате Интерфејс : USB 3.0 Целосно Plug-N-Игра и Топла Swap компатибилен Поддржува Windows XP/Server 2003/Vista/Server 2008/Windows 7 PCB Големина : (L*W) 6.80*6.50 cm/2.68"*2.56" (Прибл.) Количина : 1 Set Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1 Pc x PCI-Експрес 2 Порти USB 3.0 Контролер Картичка Адаптер 1 Pc x Возачот ЦД

Декларираните карактеристики

Интерфејс Тип:
PCI Express
Пакет:
No
Тип:
Додади На Картички

Поврзани производи