50pcs/многу FishHook Риболов Кука Висока Јаглероден Челик Treble Јадица за Риболов Справи Круг Свиткана Treble Saltwater Бас бесплатен превозот
Ново - 5 %

50pcs/многу FishHook Риболов Кука Висока Јаглероден Челик Treble Јадица за Риболов Справи Круг Свиткана Treble Saltwater Бас

Залиха
DEN 431.52
DEN 410.00
Износот:

50pcs/многу Fish Hook Риболов Кука Висока Јаглероден Челик Treble Јадица за Риболов Справи Круг Свиткана Treble Saltwater Бас бесплатен превозот
- ќе добиете следење на број по испорака потврда, која може да се користи да ги пратите на вашиот парцела онлајн. - Парцели се постигне повеќето земји во рок од 25 до 60 дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, - Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Гаранција Политика : Сите стоки помина преку строга контрола на квалитет и тестирање за да се осигура дека тоа е во добра состојба пред брод надвор. - Нормално, ние обезбеди 6 месеци гаранција за сите стоки, ако објектите се неисправни, информираат со 3 дена откако ќе го добие пакетот. - Врати стоката мора да бидат во нивната оригинална состојба, па ние може да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Предмети вратени по 7 дена од денот на примање на е само за поправка. За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Политика на враќање : ве Молам, прочитајте за оваа политика, пред да се вратат каков било објект. - Пред секое враќање контактирајте не преку порака систем или корисничка поддршка на е-маил. Некои дополнителни информации ќе се бара од вас да се обезбеди. - Врати стоката мора да бидат во нивната оригинална состојба, па ние може да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Предмети вратени по 7 дена од денот на примање на е само за поправка. - Во овој случај, купувачот е одговорен за поштарина. Ние гарантираме за секој клиент е со најдобар квалитет и услуга. Други Совети : - Почитувани купувачи, - Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме, да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Контакт со НАС на : - Ако имате било какви прашања ве молиме маил или разговор на trademanager. - Ние работиме од Пон-Саб. од 9 : 00 часот до 6 : 30 часот.(Кина време)

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
10, 2, 4, 6, 8
Тип:
Бодликава Кука
Позиција:
Океански Брод Риболов
Електрични или Не:
упатство
Со Владетел или Не:
No
Материјал:
Челик Легура
Обликот:
Три кука
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
BlueJays
Име На Модел:
treble кука
quanlity:
На quanlity
Големина:
2# 4# 6# 8# 10#

Поврзани производи