1Pc Нов Вулкан 3D печатач Сите метални месинг E3D Продолжување екструдер млазницата 0.4/0.6/0.8/1.0/1.2 мм За 1.75/3мм материјали

1Pc Нов Вулкан 3D печатач Сите метални месинг E3D Продолжување екструдер млазницата 0.4/0.6/0.8/1.0/1.2 мм За 1.75/3мм материјали

Залиха
DEN 62.40
Износот:


За повеќе детали, ве молиме погледнете на цртање. Погоден за големи 3 D печатење
Печати Побрзо,
Посилни,
Поголем.
Материјал : бакар
Големина : 0.4 / 0.6 / 0.8 / 1.0 / 1.2 мм ЗА 1.75 mm или 3.0 mm
Пакет листата :
1 Pcs
Подобрување на вашата прецизност печатење

Декларираните карактеристики

Големина:
0.4-1.75, 0.6-1.75, 0.8-1.75, 1.0-1.75, 1.2-1.75, 0.4-3.0, 0.6-3.0, 0.8-3.0, 1.0-3.0, 1.2-3.0
Број На Модел На:
Вулканот Млазницата
Тип На Објект:
Млазницата
Бренд Име:
ZANYAPTR

Поврзани производи