Кинеската Традиционална Махагони Резба Бог на Богатство Автомобил/Торба/Чанта Копче Прстен Pendant Keychain Амајлија Pendant Сите Најдобри
Ново - 25 %

Кинеската Традиционална Махагони Резба Бог на Богатство Автомобил/Торба/Чанта Копче Прстен Pendant Keychain Амајлија Pendant

Залиха
DEN 214.08
DEN 161.00
Износот:


Кинеската Традиционална Махагони Резба Бог на Богатство Автомобил/Торба/Чанта Копче Прстен Pendant Keychain Амајлија Pendant Сите Најдобри
Логистика режим: Ali Express Стандард Превозот Големи земји пристигнаа во време земји Ali Express Стандард Превозот Обичните регистрирани парцела Брзина споредба Русија 21 дена 23 дена 10% зголемување Украина 16 дена 20 дена 25% зголемување на Шпанија од 14 дена 26 дена 86% зголемување француски 13 14 дена дена од 8% на зголемување на Англија 10 дена од 14 дена 40% зголемување Холандија 16 дена 18 дена 13% зголемување Германија 18 дена 23 дена 28% зголемување Чиле 13 дена 37 дена 185% зголемување на Америка од 15 дена 16 дена 7% зголемување на Канада 32 дена 37 дена 16% зголемување на Австралија 17 дена 22 дена 29% зголемување Мексико 25 дена 44 дена 76% зголемување Колумбија 21 ден 28 дена 33% зголемување
Се очекува време на пристигнување : нормална состојба : 16-35 дена или така пристигна во дестинација
Вети време на испорака :
Бразил вети време на испорака за 90 дена, од други земји вети време на испорака за 60 дена
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам која вклучувајќи Visa и Master кредитни картички, Qiwi паричник, Western Union, Web Money, Boleto и банкарски трансфер .
1. Ако не ја добиете вашата цел во времето за испорака, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака. И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте со нас за ЕМС или DHL такси. 2. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подароци" или "примероци" со ниска вредност. Ако постои било увозни давачки, тоа е купувачот одговорност, ве молиме имајте во предвид. Враќање & Наплата 1. Ве молиме имајте во предвид : Човек-направени штетата нема да надомести.како што се на штета по употребата, оштетувања од вода и така натаму. 2. Ако не сте задоволни со предмети, може да се врати или размена на објект во нејзината оригинална состојба. Ние ќе се вратат сите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации со 5 ѕвезди . 2. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MOFRGO
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
ysk118
Материјал:
Дрво
Метална боја:
сребро позлатен
Стил:
Класичен
Функција:
no
Објектот:
Клучни Синџири
занаети:
Рачно изработени
Производ Стил:
en будизмот,Елегантен,Класични
Функција:
Кинеската Култура
Декоративни значење:
Медитација,се Апсорбира,Само-култивирање,Благослов
Перење Настава:
Не се мијат
Продажбата на моделот:
Мало И Трговија На Големо
Големина:
4.2*2.3*2.3cm

Поврзани производи