100pcs/многу големина 6mm Метал Шарм за Накит DIY Одлуки Антички сребрен Позлатен цвет Монистра Spacer Лежиште за хривнија

100pcs/многу големина 6mm Метал Шарм за Накит DIY Одлуки Антички сребрен Позлатен цвет Монистра Spacer Лежиште за хривнија

Залиха
DEN 210.24
Износот:


Известување
Повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Тоа обично трае околу 15-35 дена да пристигне повеќето земји ако нема одложување на царинскиот.
Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.com/store/504548. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. pls waitting трпеливо. За Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот.
Други Similer Мушка :
Име : срцето лежиште за белегзија или ѓердан
Боја : Како се покаже
Големина : 6 MM
Материјал : Алуминиумски
Цена за 100pcs/многу
Сите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!
Превозот : n
Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPS-от,DHL,FEDEX,EMS и др. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит.
За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнете
Се сеќавам Назад за купување на стоки што треба.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат. Превозот на плаќање не се враќа. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина.

Декларираните карактеристики

Објектот Дијаметар:
6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
XS2225GQ
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0.5g
Дупка Со Дијаметар Од:
Околу 1mm
Надворешниот Дијаметар:
6mm around

Поврзани производи