Шарени Посебни Исклучување Божиќ Подарок Мода Кристал Накит 2018 Нова Мода Кристал Декорација Обетки за Жените Девојка
Ново - 40 %

Шарени Посебни Исклучување Божиќ Подарок Мода Кристал Накит 2018 Нова Мода Кристал Декорација Обетки за Жените Девојка

Залиха
DEN 95.52
DEN 57.00
Износот:


11.11 Шарени Посебни Исклучување Божиќ Подарок Мода Кристал Накит 2016 Година Нови Модни Кристал Декорација Обетки за Жените Девојка
Почитувани Купувачи,
1. Цел > 7 ДОЛАРИ, да го прифати микс цел, Бесплатен Превозот преку Кина Пост.
2.Ако сте задоволни , ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации ; ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на време, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се satistied.
3.Ако вашата набавка е над 150 стоките ќе бидат испорачани преку ЕМС или DHL.
4. Ако сте руски Пријатели , љубезно да им даде на вашиот Полни Имиња, па можеме да го произведеме вашиот стоки успешно.
Производ : Мода жените earring
Материјал : алуминиум во/од пластика/дијамант Големина : 2.6*6.3 см (1"=2.54 см) Weigth : 14.8 g Боја : Како на сликата Позлата : Хематит Количина : 1pair Пакување : 1pair/opp вреќа 2 пар иста боја или повеќе добиете 10% попуст

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
LUBOV
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
Студ Обетки
Пол:
Жените
Студ обетки потекло:
Yiwu Кина (Копно)
Студ обетки Боја:
4 бои
Студ обетки Големина на:
2.6*6.3 cm
Студ обетки Стил:
Моден
Сребрени Обетки Материјал:
Легура & ПЛАСТИКА
Обетки За Жените Пакување:
OPP вреќа

Поврзани производи