Diy Лале Цвеќиња Рачно Изработени Сапун Торта Печење Тост Леб Десерт Кристал Бисквити Силикони Торта Мувла Бесплатен Превозот
Ново - 6 %

Diy Лале Цвеќиња Рачно Изработени Сапун Торта Печење Тост Леб Десерт Кристал Бисквити Силикони Торта Мувла Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 107.04
DEN 101.00
Износот:

Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена, ако е можно. >> Повратни информации Доколку не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, искрено да ве покануваме да ни остави сите 5-ѕвезда оценка позитивни повратни информации. Ви благодариме на соработката! 5.Бидејќи руската Пост, новата политика на полно име, ве молиме, понуда секој клиент ги твоето полно име пред да ја платите вашата платежна адреса. Било disatified со производ, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Ако ви е потребна за следење на информации, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", ви благодариме. Време на испорака : Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил. Ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош за следење.Ние ќе брод на адресата која ја оставам во Alipay, ако не информира нас. >> Врати & Наплата Политика на Враќање : да ја прифатиме Aliexpress политика на враќање; Купувачот плаќа врати превозот. Ви благодариме за вашиот вид разбирање. Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас. Исто така можете да ги споделите со нас, ако треба и други производи, ние ќе се обидеме да се најде тоа за вас >>Забелешка : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Некаде на транзит време може да биде долг и се разликуваат,особено за време на сезона. Превозот метод"Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" се евтини и безбедно, но тие не може да се следи. Нема Спор ве молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи.Најдобрите Производи!Најдобрите Услуги!Се надевам дека ќе може да ни даде 5 ѕвезди feedbakc! Ви благодарам многу!
. Превозот Начин : Повеќето наредби(помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на Aliexpress стандард за испорака / Netherland Пост / Швајцарската Пост. Посебни Барања : ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакет, итн. Под $5 нарачки се Кина Пост Обичен мал Пакет Плус на Превозот. Големина L21*W11. Ако вашиот потврда дојде време, но се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас.Diy Лале Цвеќиња рачно изработени Сапун Торта Печење Тост Леб Десерт Кристал Бисквити Силикони Торта Мувла Бесплатен Превозот Карактеристики : - Тоа е лесно да се чисти, demould, се мијат, како и трајни производи за употреба - производот е отпорни на топлина, не-токсични, не-леплива и без мирис - Огради лесно во мали области, тави задржи нивната оригинална форма, а не повеќе чување или редење проблеми Печење & Тесто Алатки Тип : Торта/Јајце Курва Мувла,Чоколадо Мувла,Ice Cube Послужавник, чоколадо пудинг Функција : Еко-пријателски Известување 1 .7*H1cm Тежина : 50g >> Превозот и Ракувањето 1. Ако ја прими стоката со квалитет проблем, контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата.Доколку сте продавач, се меша цел се прифатливи. Ако ја прими стоката скршени. Ако ви се меша цел и износот надминува $150. Политика за наплата : Ние обезбеди сигурен сервис политика. Ние ќе се прошири и датум на испорака за вас во прв пат. Ние ќе ви испратиме со ЕМС,DHL,UPS-от,FEDEX,TXT или Воздухопловната. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме, јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ОД FDA,SGS
Број На Модел На:
HPGJ050-6
Бренд Име:
ЈИ ЏИЈА JU
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
силиконски габи,
Функција:
печење алатки
Обликот:
Цвеќиња
Број На Модел На:
Тркалезна торта купот/Кифла Купот/Moussi Запад Dim Sum Мувла
Тежина На Пакет:
0.05 кг
Производ големина (L x W x H):
21*11.7*1cm
Флексибилни и свитлива:
Производот е флексибилен и овозможува лесно складирање
Име на производ:
Тост Леб Десерт Кристал Мраз На Кожата Месечината Торта MoldMold

Поврзани производи