JEYI K106 Сите-алуминиум Две 2,5-инчен 3,5-инчен десктоп хард диск Заградата SSD Заградата 2.5 ДО 3.5 SSD 3,5 Рамка Caddy заградата

JEYI K106 Сите-алуминиум Две 2,5-инчен 3,5-инчен десктоп хард диск Заградата SSD Заградата 2.5 ДО 3.5 SSD 3,5 Рамка Caddy заградата

Залиха
DEN 191.52
Износот:

Име На Производ :
JEYI Две 2.5 до 3.5 хард диск рек Модел :
JEYI K106 Употреба :
Лесно може да се користи на Два 2.5'HDDs или SSDs во 3.5 'употреба, 1mm дебел алуминиумски материјал за да се изгради, многу силна, прислушување дупка издржливи; Услуга :
Една година гаранција Листата :
Вклучен адаптер*1; монтажа завртки *12

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Големина:
3.5,2.5
Бренд Име:
JEYI
Поддршка На Хард Диск Капацитет:
Сите големина
Број На Модел На:
K106
Случај Материјал:
Алуминиум
Внатрешни Интерфејс:
Нема Порт
Производи Статус:
Акции

Поврзани производи