100Pcs/многу Картон Перница Кутии Бонбони Кутија Свадба Партија Услуги и Подароци во Кутии за Гостите Божиќ Украси 9cm x 13cm x 3.5 см
Ново - 25 %

100Pcs/многу Картон Перница Кутии Бонбони Кутија Свадба Партија Услуги и Подароци во Кутии за Гостите Божиќ Украси 9cm x 13cm

Залиха
DEN 1087.20
DEN 816.00
Износот:


Материјал : Картон /Браун Kraft
Состојба : Нова
Големина : 9cm x 13cm x 3.5 cm (3.5"х5"x1.4")
Боја : Многу Бои,Можете да Изберете Количина : 100pcs
Answer : ___________________________ Note : Кутии Само,Не Содржат Било Која Низа Од Знаци Или Панделки!Овие високо квалитетни корист кутии се совршени за било прилики.
Пополни секој со бонбони,
пеперминт или било какви посебни добрите би сакале да ја претстави на гостите. За да се подобри допир на елеганција,
овие кутии се изработени со врвен квалитет Kraft или Хартија.

Декларираните карактеристики

Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Денот на Таткото,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Велигден
Број На Модел На:
9cm x 13cm x 3.5 cm (3.5х5x1.4)
Бренд Име:
JunMu
Шема:
Полна Боја
Број на Компјутери:
100pcs
Материјал:
Картон /Заоблачено PCV /Браун Kraft

Поврзани производи