За Benz E Класа W212 ABS Надворешноста Автомобил Врата се Справи со Капак Трим 2010-2015 8pcs
Ново - 15 %

За Benz E Класа W212 ABS Надворешноста Автомобил Врата се Справи со Капак Трим 2010-2015 8pcs

Залиха
DEN 906.24
DEN 770.00
Износот:


ABS Надворешноста Автомобил Врата се Справи со Капак Трим 8pcs За Benz E Класа W212 2010-2015
Одговара За Мерцедес Бенц E Класа W212 2010-2015 само одговара за Левата Рака се Вози Автомобил
Пред поставување на цел, ве молиме потврдете дека овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !!
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Направен Од Високо П uality ABS Пластика
Боја : Исто Како Слики
Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет. Лесна Инсталација ,3 M автомобилската селотејп е во прилог.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
hotrimworld
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
За Мерцедес Бенц E Класа W212
Година:
2010-2015
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
ABS Пластика
Земја на потекло:
Кина

Поврзани производи