5Pcs/Пакет Eleaf ECR БАНКАТА Atomizer Главата 1ohm iJust 2 Серпентина за Eleaf iJust 2/iJust2 Мини/Melo/Melo 2/Melo 3/Melo 3 Мини Резервоарот Vape
Ново - 10 %

5Pcs/Пакет Eleaf ECR БАНКАТА Atomizer Главата 1ohm iJust 2 Серпентина за Eleaf iJust 2/iJust2 Мини/Melo/Melo 2/Melo 3/Melo 3

Залиха
DEN 527.52
DEN 475.00
Износот:


Eleaf ECR Atomizer Главата за i Just 2/Melo/Melo 2/Melo 3/Melo 3 Мини/Lemo 3 - 1.0 ohm Eleaf ECR Atomizer Главата, е еднократно и rebuildable серпентина главата за i Just 2/Melo/Melo 2/Melo 3/Melo 3 Мини/Lemo 3 atomizoare, која се однесува чист памук и подобрено греење жица. Карактеристики : 1. Органски памук 2. Reuseable и rebuildable Спецификација : Отпор : 1ohm Wattage : 20 W - 30 W Пакет Содржина 1 x Eleaf ECR Atomizer Глава - 1ohm 1 x Органски памук 1 x Греење жица Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава. Работата Водич : Како да го замени atomizer глава
1. Завртка база надвор atomizer прво.
2. Завртка исклучите atomizer главата од база и да се замени со нова. Цел Совети : Тоа е само погодна за i Just 2/Melo/Melo 2/Melo 3/Melo 3 Мини/Lemo 3. Ве молиме прво капе неколку капки на е-течни директно во чист памук, па како да заработите памук целосно натопени пред vaping.

Декларираните карактеристики

Компатибилен Модел:
iJust 2/iJust 2 Мини/Melo/Melo 2/Melo 3/Melo 3 Мини
Број На Модел На:
Eleaf ECR Серпентина Глава
Бренд Име:
Eleaf
Тип:
банката серпентина
1 пакет:
2 парчиња
Модел:
ECR Atomizer Глава
Отпорот:
1.0 ohm
Wattage:
20W - 30W
Карактеристики 1:
Reuseable и rebuildable
Карактеристики 2:
Органски Памук

Поврзани производи