2017 топла сребрена боја копчето pendant шарм алки жените мода накит прилично симпатична божиќ подарок 4 стил врвен квалитет ANGELTEARS
Ново - 20 %

2017 топла сребрена боја копчето pendant шарм алки жените мода накит прилично симпатична божиќ подарок 4 стил врвен квалитет

Залиха
DEN 108.00
DEN 86.00
Износот:


Боја : како на сликата Материјал : Бакар Позлата : сребро позлатен Кристал Тип : НИКОЈ Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Пакување : Индивидуални OPP вреќа пакување

Декларираните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Обликотшема:
копче
Број На Модел На:
AS028
Бренд Име:
ANGELTEARS
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
сребро позлатен
Дијаметар:
6.3 cm
позлата:
сребро позлатен
Компатибилност:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи