TPU Меко Покритие за Леново К3 Забелешка A7000 Телефон Случај Задниот Поклопец Мобилен Телефон Случаи за Fundas Леново К3 Забелешка A7000 3D Испечатени
Ново - 38 %

TPU Меко Покритие за Леново К3 Забелешка A7000 Телефон Случај Задниот Поклопец Мобилен Телефон Случаи за Fundas Леново К3 Забелешка

Залиха
DEN 139.20
DEN 86.00
Износот:

TPU Меко Покритие за Леново К3 Забелешка A7000 Телефон Случај Задниот Поклопец Мобилен Телефон Случаи за Fundas Леново К3 Забелешка A7000 3 D Испечатени
- 100% Сосема Нов Случаи
- Направен од високо-квалитетен Материјал
- Моден дизајн, Лесен и Издржлив
- Заштита на вашите вредни инвестиции од рбет и да се оштети
- Спакувани со opp вреќа
- Мобилен Телефон Случај * 1 ( Не се вклучуваат телефон)
Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети. Добредојдовте на големо .
Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. Ви благодариме за вашиот разбере
Прифаќаме само Alipay . Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Пратката поддршка Кина пост воздух mail , Epacket , EMS , курирската служба DHL .
Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
- Ако не се примени на објект во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас да се прошири на dilivery датум , ви благодариме
Ние сме професионални производител на мобилен телефон случај во Кина. Нашата фабрика може да се произведуваат многу видови на телефон додатоци.
Ние продаваме телефон додатоци во целиот свет, корисниците многу се допаѓа дизајнот на нашиот производ . Тие рекоа дека производите се најдобри тие се исполнат. Повеќето од нив се задржи многу долгорочна соработка со нас.
На нашите професионални и искусни инженери се специјализираат во телефонот случај за повеќе од 5 години, тие знаат точно она што вид на дизајн е погодна за луѓето и каков вид на дизајн ќе го направи на квалитетот повеќе толку подобро . сметаме дека ова ќе биде најголема поддршка за нашите клиенти, ние сме сигурни дека ќе може да се прошири на вашиот бизнис брзо и во иднина за многу долг рок и повеќе област.
Ние нудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на телефонот производот, така што тие може да заработи најголем профит. Имаме строга ОК и КК систем. Поправка стапка на нашиот производ е под 1‰ .
Силен капацитет на производство : 50000 парчиња месечно, може да обезбеди било прилагодено дизајн телефон случај или пакет по барање.

Декларираните карактеристики

Материјал:
TPU
Бренд Име:
ERAMIKE
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
Големина:
for Lenovo K3 Note A7000
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше
Компатибилен Модел:
За Леново К3 Забелешка A7000
За луѓето:
Младите Насликани Нови Пристигнување Мода телефон кожата хауба
CP2:
Висок Квалитет видиме Заштитник Маска
случај име:
Одвратното Мене Насликани модел Мобилен Телефон школка заштитна Маска случај
дизајн:
Нови Мулти видови Шарени кул телефон
Боја & Шаблон:
Различни шаблон тип
Одговара:
Топ Продажба на Различни стилови телефон кеси

Поврзани производи