Електричен Шок Пулсот Терапија Мастурбацијата Оргазам Метал Анален Plug Вибратор,Машки Vibrating Задник Plug Возрасни Секс Новина Играчки
Ново - 16 %

Електричен Шок Пулсот Терапија Мастурбацијата Оргазам Метал Анален Plug Вибратор,Машки Vibrating Задник Plug Возрасни Секс Новина

Залиха
DEN 815.52
DEN 685.00
Износот:

Со цел да се заштити вашата приватност, ние и ветуваме на испратите вашите производи во тајна пакување, без било какви слики и зборови за секс играчка, никој не знае што парцела внатре. Како да се користи моќта : load ААА батерии во контролер,ве молиме да забележите позитивни и негативни. поврзете 2 парчиња прстени за да контролер. стави 2 парчиња прстени за да го затворите кожата. притиснете го копчето "моќ" 2-3 секунди за да ја вклучите машината. притиснете го копчето "Puise / Вцепенен / Апсорбираат / Auto" за да изберете електро шок режим. Менувачот на правото,може да го контролира власта, до е слаба,долу е силна,може да се прилагоди на сила додека не ви одговараат. Предупредување : следните лица, ве молиме да не го користите. 1. дете или кои не можат да се изразат 2. на немоќни лица со посебни потреби. 3. употребата на пејсмејкери и на срцева на набљудувачите им беше оневозможено. 4. пациенти со хипертензија (180mm Hg) забрането. 5. бремените жени, лица со посебни потреби. 6. епилепсија, мозочен удар, паркинсонова болест, како што се encephalopathy кај пациенти со Meniere забрането. 7. срцеви болести за лица со посебни потреби.
Мали Приклучок
Медиум Приклучок
Голема Приклучок

Декларираните карактеристики

боја:
Голема големина, Средни, Мали димензии
Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
As showed
Број На Модел На:
SX763
Материјал:
Метал
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Бренд Име:
LELEWO
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
G-Точката
Непристојни Слика:
No
Спецификации:
електрични секс
користат за:
пенисот прстен
Повеќе Функција:
аналниот секс играчки
Моќта Од Страна На:
2 парчиња AAA батерија (не се вклучени)

Поврзани производи