преден амортизер масло исполнет тип за рк хоби модел на автомобил 1/10 Himoto голема нога чудовиште камион E10MTL E10MT E10BP
Ново - 44 %

преден амортизер масло исполнет тип за рк хоби модел на автомобил 1/10 Himoto голема нога чудовиште камион E10MTL E10MT E10BP

Залиха
DEN 384.00
DEN 215.00
Износот:


Добредојдовте На RCAWD
пред шок апсорбер
Пакет Количество:2 парчиња
Материјал : Метал
Опис : ЦПУ машински 6061-T6 легура, елоксирани , масло исполнет тип, пред се во шок апсорбер(масло не се вклучени), должина прилагодливи за E10 MTL E10 MT E10 BP

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
За Возило Тип:
Автомобили
Големина:
none
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Шок Апсорбер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
33005
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
пред шок апсорбер

Поврзани производи