нови жените нараквици топла продажба 4 бои бакарни легури тренди модни накит прибор трговија на големо шарм хривнија BS10
Ново - 15 %

нови жените нараквици топла продажба 4 бои бакарни легури тренди модни накит прибор трговија на големо шарм хривнија BS10

Залиха
DEN 168.96
DEN 144.00
Износот:


Купи повеќе од 2 парчиња, се 3%OFF попуст ! ! !
2016 година нови жените нараквици топла продажба 4 бои ахат бакарни легури тренди модни накит прибор трговија на големо шарм хривнија BS10 (1) Пакување : 100% Сосема Нов (2) Боја : Црвена,Зелена,Виолетова,Жолта (3) Тежина : Околу 20g (4) Големина : За 19cm (5) Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради variatins помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика. (6) ве Молиме имајте во предвид : Грешка од 1 см или помалку е нормалниот опсег.Големината е само за референца,ве молиме да не се фокусира на тоа.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Лесно-кука
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
BS10
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Метали Тип:
бакарни легури
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Никој
Функција:
Додатоци
Објектот:
Жените Хривнија
боја:
Црвена,Зелена,Виолетова,Жолта
Големина:
About 19cm
Тежина:
About 20g
категорија:
Жените Хривнија Cheville
Стилот 1:
Убава,Секси,Мода
Стил 2:
Трговијата на мало,трговија на големо

Поврзани производи