Мулти Боја Бел Led String 10leds Божиќ Дрво Оркестарот Дете љубов ноќ светлина Фестивалот Фенер Партија Среќен Празник ШВ
Ново - 10 %

Мулти Боја Бел Led String 10leds Божиќ Дрво Оркестарот Дете љубов ноќ светлина Фестивалот Фенер Партија Среќен Празник ШВ

Залиха
DEN 224.16
DEN 202.00
Износот:

7 cm
Моќност : 2*АА батерија (Не се вклучуваат)
Боја на каросеријата : мулти
Начини : Стабилен на
Светилка треба да се чува подалеку од влага, дожд или магла
Заштеда на енергија,лесно да се остри.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.5% 4,7% од Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Флексибилни бакарна жица може лесно да се изгради форми сакате
Водоотпорен : Светлина string е водоотпорен, но имајте на батеријата кутија сува.
Лесно да се инсталира и долг животен век
Направени од високо квалитетен материјал, трајни производи за секојдневна употреба
Многу ниска топлина генерирање, покрај заштеда на светлината моќ
Ниска потрошувачка, висока осветленост
Енергија-заштеда на енергија и еколошки.5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.4% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.7%
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука . П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.!!
Издржливи и отпорни на топлина бакарна жица. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Пакет содржи : 1 x LED string Светла
Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.9%
Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.
Овие светла се одлични за декорација насекаде,Романтични декоративни,Погоден за лица, квадрат, градина, внатрешна декорација, отворен декорација,итн.0% Германија го Оценувате (точка пристигна) 11. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Состојба : 100% сосема нов
LED Количина : 10pcs
Должина : Околу 120cm
Прстен големина : 2.1% Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Декларираните карактеристики

Употреба:
празник
Глава Број:
1-19 глава
боја:
Розова,Виолетова,Жолта,Мулти,Бела,Црвена,Сина
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
CHINCOLOR
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Батерија:
AA
Број На Модел На:
L570-5
Должина:
120cm
Приклучете Го Опашка:
No
Празник Име:
Божиќ
Осветлување Растојание:
1-5m
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Карактеристики:
Ѕвона Led String
Гаранција:
2years
Повод:
дневна соба
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
База Тип:
Никој
Напон:
None
брод од:
Кина Копното
боја:
мулти боја

Поврзани производи