змија синџир 16 или 18 природни бисери три круг pendant ѓердан ААА беспрекорна 925 sterling silver мешавина боја парична казна накит

змија синџир 16 или 18 природни бисери три круг pendant ѓердан ААА беспрекорна 925 sterling silver мешавина боја парична казна

Залиха
DEN 520.80
Износот:


1. ние се слика од себе .100% вистинско шоу
2. 100% 925 чисто сребро со бело злато platting ,100% алергија слободни
3. испорака детална : готови стоки во парк брод во 48hours по aliexpress потврди плаќање
4. Некои фотографии, направени таму може да биде некој надвор боја,ова е предизвикано од различни позадина, па ве молиме да не се грижат
5. Нејзините Природни Слатководни Образован бисер и форма,од Zhuji град,zhejing Провинција,кина.
синџирот имаат 16inch(41cm),18inch(46cm),20inch(51cm) за Факултативниот
pendant големина може да референтна слика :

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
облагородување кодот
Стил:
Симпатична/Романтичен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Обликотшема:
Капка Вода
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
Солза-drop
Pendant Големина:
за 34mm-50мм
Број На Модел На:
p20161104t1
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
квалитет:
ААА(беспрекорна и блесок)
бисер големина:
за 8мм*10мм
синџир:
925 Sterling silver
Синџирот Должина:
16inch, 18inch,20inch(Изборен)
platting:
висок стандард 100% алергија слободни
platting материјал:
бело злато ( родиум)
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Стил:
Романтични

Поврзани производи