98ml 4Pcs/Set Преносни Мини Силикони Шише Патување Лосион Поени Шампон Сад Сосема Нов и Висок Квалитет на Емулзија шишиња
Ново - 9 %

98ml 4Pcs/Set Преносни Мини Силикони Шише Патување Лосион Поени Шампон Сад Сосема Нов и Висок Квалитет на Емулзија шишиња

Залиха
DEN 677.76
DEN 617.00
Износот:


98ml 4 Pcs/Set Преносни Мини Силикони Шише Сосема Нов и Висок Квалитет на Емулзија шишиња
Патување Лосион Поени Шампон Сад
Функција :
1. Еколошки.
2. 100% храна одделение силиконски
3. Без дамки, вкус, или миризби
4. Патување големина шишиња безбедно за носење на и авиокомпанијата патување
5. Мала тежина, лесно да се носат
6. Refillable, Обновливи
7. Мек и Флексибилен, лесен да се притисне
8. Нераскинлива течење доказ
9. Течење-Доказ Шише Вратот Со Истури-Доказ И Анти-Капе Флип Капа
10. совршена големина за да се носат шампон, состојба, гел или други toiletries
11. Голем отворањето ви овозможува лесно да рефил вашиот шише
12.На проѕирна боја на телото цилиндар го прави полесно да се изолирам и да ја идентификуваат содржината од течни, гел, да крем.
Капацитет : 98m L
Боја : бела+ розова+сина+сива
Пакет Се Вклучени :
4pcs x Празна Шише

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
BU491
Големина:
98ml
Пакет:
safe пакет
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes
Материјал:
Силикони
Големина:
98mL
Количина:
4pcs
боја:
различни бои
Бесплатен превозот :
Yes
Пад на превозот:
Поддршка

Поврзани производи