43-49 Плус Големина Човек со Висок Квалитет Бренд се Облекуваат Чорапи Чешлани Памук машки Чорапи Deodorization Дише Бизнис Памучни Чорапи
Ново - 25 %

43-49 Плус Големина Човек со Висок Квалитет Бренд се Облекуваат Чорапи Чешлани Памук машки Чорапи Deodorization Дише Бизнис

Залиха
DEN 719.52
DEN 540.00
Износот:


44-51 Плус Големина Човек со Висок Квалитет Бренд се Облекуваат Чорапи Чешлани Памук машки Чорапи Deodorization Дише Бизнис Памучни Чорапи 1 Lot = 5 Парови = 10 Парчиња (ќе добиете 5 парови на памучни чорапи.)
Боја : 5 бои
Големина на ЕУР : 43 - 49 НАС : 9 - 12
(3 или многу повеќе , 5% попуст ,не пропуштајте тоа)
Опис на вчитување

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Се облекуваат
Материјал:
Памук
Бренд Име:
VORAGEM
Број На Модел На:
wz001
Ткаенини:
чешлани памук
Стил:
Се облекуваат
Функција:
Deodorization, Дише,
Шема:
Чиста Боја
Се применуваат за родова:
Машки
Боја:
Црна, Бела, Сива, Темно Сива, Сина
Големина:
44-51 Eur Size

Поврзани производи