1000pcs/многу DIN7985 M1*10 Нерѓосувачки Челик (304 Филипс Пан Круг Глава на Машина со Завртки
Ново - 15 %

1000pcs/многу DIN7985 M1*10 Нерѓосувачки Челик (304 Филипс Пан Круг Глава на Машина со Завртки

Залиха
DEN 378.24
DEN 322.00
Износот:

DIN7985 M1*10(L) не ' Рѓосувачки Челик 304 Пан Главата Филипс Завртка
Со ПРОИЗВОДОТ : М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2.0 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница

Декларираните карактеристики

Глава Стил:
Пан
Број На Модел На:
М1*10
Пакет:
1000Pcs & Над
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
stianless челик
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН

Поврзани производи