WT-P932 Ново!!! Трговија на големо 30*40mm Teardrop камен Pendant Накит Наоди,Бакарна Жица Завиткан Дрвото На Животот Капка Камен Pendant

WT-P932 Ново!!! Трговија на големо 30*40mm Teardrop камен Pendant Накит Наоди,Бакарна Жица Завиткан Дрвото На Животот Капка

Залиха
DEN 2640.00
Износот:


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-P932 Ново!!! Трговија на големо 30*40mm Teardrop камен Pendant Накит Наоди,Бакарна Жица Завиткан Дрвото На Животот Капка Камен Pendant
Точка Законик :
WT-P932
Материјал :
Скапоцен камен( Аметист/Тигар око/Роуз кварц/Тиркизна и СЛ.)
ГОЛЕМИНА на :
Околу 30*40mm долг на секој камен , pendant се разликува малку секој еден од големината
Препорачуваме : Simillar дизајн pls се провери од овој линк
Заврши :
роуз злато галвански се спротивстави на tarnishable, олово и nickle слободни
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашето барање
Синџир должина :
Само приврзоци, синџир, исто така, може да се достапни ако барањето
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
WKT
Приврзоци Тип:
Круг
Број На Модел На:
WT-P932
is_customized:
Yes
Материјал:
Школка
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Декорација
боја:
Природни
Место на Потекло:
Кина
Стил:
Романтични
Метали Тип:
Злато Позлатен

Поврзани производи