Wltoys 12428 РК Автомобил Резервни Делови Надградба 12428-0051 Автомобил Школка Rollcage Roll Bar/0049 Rollcage Лево/0050 Rollcage Право/0054

Wltoys 12428 РК Автомобил Резервни Делови Надградба 12428-0051 Автомобил Школка Rollcage Roll Bar/0049 Rollcage Лево/0050 Rollcage

Залиха
DEN 73.92
Износот:


Повеќе 12428 РК Делови за Автомобили достапни, ве молиме кликнете следат како слика за повикување.
Прочитајте Пред Налози
- Сите производи во нашата продавница се направени во Кина и испрати од Кина, тоа ќе трае 15-35days. пристигнувањето вашата земја преку Aliexpress Stadand Превозот, но во некои далечни земји, тоа може да биде ѓубре подолго поради празникот, царинење, зафатен шопинг сезона или локалните испраќање ефикасност, ве молиме љубезно да чекате вашиот пакет и не се отвори спор пред датумот на породување крај. Ако сте во итна потреба за нив, ве молиме изберете DHL, EMS, Fed Ex експрес. Ви благодариме за разбирањето.
-Ние испрати секој предмети во добра, малку свиткување предизвика од страна на транспортот е ограничен, нема да ефект на вашиот предмети, Ако сте completist онлајн шопинг не е соодветен за вас.
- Кога ќе го примите пакетот, ве Молиме бидете сигурни дека вашата предмети пристигна во добра состојба, а потоа потврди задоволително испорака. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ние ќе го ценат, ако може да ни даде пет-ѕвезда★★★★★ повратни информации и остави позитивни коментари на вашето искуство со нас. Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред. Искрено се надевам дека и ние имаме повеќе можности за соработка и во иднина. Ако имате било какви прашања или барање, ве молиме слободно контактирајте со нас☎. Нашата цел е да ги реши сите проблеми што е можно побрзо!
- Горе наведените информации само за истакна да ви донесе подобар шопинг искуство, на секое прашање или барање, ве молиме, контактирајте со мене, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
WL Играчки РК Делови за Автомобили : Rollcage
0049 : Rollcage Лево
0050 : Rollcage Право
0051 : Rollcage во
0052 : Качување пред несреќа
0054 : Rollcage во
Погоден предмет : 12428
Пакување листа : 1 buc
Трговија на големо : ве Молиме контактирајте со Нас директно

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
ГОЛЕМА МОЌ ЅВЕЗДА
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
12428-0049/0050/0051/0054
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
РК Делови и Accs:
Rollcage
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Rollcage

Поврзани производи