Железо Виткање Поддршка Полица Заградата Триаголник Ѕид Виси Clapboard Shelving Кат Рамка Кујна Компјутер Ѕид Табела
Ново - 25 %

Железо Виткање Поддршка Полица Заградата Триаголник Ѕид Виси Clapboard Shelving Кат Рамка Кујна Компјутер Ѕид Табела

Залиха
DEN 640.80
DEN 480.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
EXQUISITO HOGAR
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Структура:
Триаголник Заградата
Број На Модел На:
Полица Загради-833 230
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
полица заградата
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Дрво

Поврзани производи