Студ обетки скок уво студ црното злато сребро уво пирсинг накит за човекот жена бесплатен превозот 1 пар
Ново - 6 %

Студ обетки скок уво студ црното злато сребро уво пирсинг накит за човекот жена бесплатен превозот 1 пар

Залиха
DEN 118.08
DEN 111.00
Износот:


Студ обетки скок уво студ црното злато сребро уво пирсинг накит за човекот жена бесплатен превозот 1 пар
Mail материјал : не ' рѓосувачки челик Должина на матични : 6mm Дебелина на стеблото : 1.2 мм Боја : сребрена, црна, златна

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Скок
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
FZ-CQ-1
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи