Длабоко Се Намали Floorboards&Shift Копчето&Кочница Shift За Харли Стрит Глајд 2014 2015 2017

Длабоко Се Намали Floorboards&Shift Копчето&Кочница Shift За Харли Стрит Глајд 2014 2015 2017

Залиха
DEN 13199.04
Износот:


Карактеристики :
Сите додатоци се во комплет, се изработени од палка алуминиум .
Црна Anodize Заврши
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : палка алуминиум
Боја : Црна( Како на сликата прикажани)
Pacakge Вклучуваат : 1 Сет Shift Копчето & Shift Штипки
1 Сет Кочница Рака За Полнење
1 Пар Пред Floorboards
1 Пар Задните Floorboards
Кочница Рака За Полнење :
- Секоја Длабоко Намали Кочница Рака е CNC изработени од палка алуминиум.
- Рака должината е 1" подолго од акциите.
- Вклучува палка Длабоко Намали Shift Колче
Shift Менувачот W/ Shifter Штипки :
- Врежан од палка алуминиум
- Стандард должината е 1" подолго од акции
- Shifter штипки вклучени
- Натпреварите целосна линија на Нес Длабоко Намали додатоци
- Секоја Длабоко Намали комплет вклучува : Кочница Рака, Пета/Пети Shifter
- Црна елоксирани карактеристики машински акценти на врвот, дното и од страна на floorboard.
- Додава исклучителни стил и удобноста на вашиот велосипед
- Обичај нов стил го направат вашиот велосипед повеќе извонредна.
Fitment :
Харли Туринг 2014-2017 Модел :
Стрит Глајд,Роуд Кинг,Роуд Глајд,Електра Глајд,Три Планирам
FLT/FLHX/FLHT/FLHR/FLTR/FLHTCUTG

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Тежина:
5.5kg
Име На Модел:
HW-133,HW-134,HW-014,HW-056
Бренд Име:
Длабоко Намали
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Материјал Тип:
Палка Алуминиум
Објектот Висина:
1inch
боја:
Black&Сребро.
Fitment:
Харли 2014up FLT/FLHX/FLHT/FLHR/FLTR/FLHTCUTG
Состојба:
100% Сосема Нов
Стил:
Длабоко Намали

Поврзани производи