Цвет Роза Дрвени plancon Силикони Фондан Сапун 3D Торта Мувла Cupcake Желе Бонбони Чоколадо Декорација Печење Алатка Габи FQ1960
Ново - 14 %

Цвет Роза Дрвени plancon Силикони Фондан Сапун 3D Торта Мувла Cupcake Желе Бонбони Чоколадо Декорација Печење Алатка Габи FQ1960

Залиха
DEN 146.88
DEN 126.00
Износот:


Ставка Опис
Материјал : Силикон
Тежина : 83g
Големина на : 7*7*3.5 cm
Боја : Случајни боја
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на +210 centigrade
Иако времето ние го отвори продавница не е долга, но тоа не значи дека ние сме непрофесионално.
Причината зошто го изберат нас : Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас. Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени. Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да контактирате со нас од страна на трговија со датот. и центарот за пораки. Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување, доколку е потребно, можеме да испраќате слики за вас без жиг.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.
Да USA & Canada : Околу 7-15 дена;
На Европските и во близина на земји : Околу 10-30 дена;
На Бразил и Русија или други понатаму земји : Околу 25-60 дена; Ако треба итно, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс со екстра поштарина. DHL : 2-5 Работни,EMS : 7-15 Работни дена.
Повратни информации : Ако нашите производи ќе ги носи среќни, ве молиме да ни даде пет ѕвездички високи пофалби како охрабрување, ви благодарам многу. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации или да го применуваат спор.
Внимание : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме, за да може да се обезбеди контакт со вас. Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават порака.

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
FQ1960
Бренд Име:
Doinb
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Поврзани производи