Луксузни Модни Пеперутка Свила Шема Флип СТП Кожа Телефон Случај Покритие За Sony Xperia XA Случај F3111 F3113 F3115 Со Стенд
Ново - 16 %

Луксузни Модни Пеперутка Свила Шема Флип СТП Кожа Телефон Случај Покритие За Sony Xperia XA Случај F3111 F3113 F3115 Со Стенд

Залиха
DEN 165.60
DEN 139.00
Износот:

Луксузни Модни Пеперутка Свила Шема Флип СТП Кожа Телефон Случај Покритие За Sony Xperia XA Случај F3111 F3113 F3115 Со Стојат Бесплатен Превозот Број на Моделот : За Sony Xperia XA F3111 F3113 F3115 Состојба : Нова на пазарот и Најновите 2016 Година Функција : Застане Функција Функција : Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна + Нечистотија-отпорен Материјал : Висок квалитет на СТП кожа Нашите Обезбеди Најдобра Услуга Вистински Бесплатен превозот преку e Packet и Кина Пост Воздух Mail Брзо се Подготви објект во 48 часа Злато Клиент Servicer го реши вашиот проблем во 24 часа во работни денови 5%Попуст за повеќе од 2 парчиња Капка превозот поддршка! Слики Предвидени За препродавачи! Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка.

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Големина:
5.0 inch
Тип:
Паричникот Случај
дизајн:
Бизнис,Сјајни
Карактеристики:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
маслиново лист
Број На Модел На:
За Sony Xperia XA Случај F3111 F3113 F3115
Ветување:
Сите Се Проверуваат Пред Превозот
Состојба:
Бренд нови добар квалитет 100%
Функција:
со штанд
прекривачот:
За sony
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Balack Роза Сина, Розова Сребро.
Количина:
1pc/многу, не мало пакет(ПП Торба)
статус:
во парк
ОДГОВАРА ЗА:
жени мажи девојка

Поврзани производи