30pcs Топката Имајќи Вртливата Солидна Прстени Риболов Конектор Куки Брзо Брзо Линк
Ново - 19 %

30pcs Топката Имајќи Вртливата Солидна Прстени Риболов Конектор Куки Брзо Брзо Линк

Залиха
DEN 59.52
DEN 48.00
Износот:

100% сосема нов и висок квалитет Тип : String Кука Облик : 8 Со висока затегнувачка цврстина. Едноставен дизајн за лесно ракување. Материјал : Челик Легура Големина : S/M/L(приближно)
Големина
Должина
Тест
Одговара за Риболов Линија
S
13mm
4.4 kg
0.3-1.0#
М
14mm
6.5 кг
0.8-2.0#
L
15mm
8kg
1.0-2.5# Боја : Црна+Сребро Количина : 1 торба(30 Pcs) Забелешка :
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 30pcs Риболов Конектор Алатка x 1

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
1, 2, 3
Електрични или Не:
упатство
Бренд Име:
OOTDTY
Со Владетел или Не:
No
Материјал:
Челик Легура
Тип:
String Кука
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Река
Обликот:
8
Тип:
String Кука
Големина:
S( number 1) /M( number 2)/L ( number 3)
боја:
Црна+сребро.
Количина:
1 торба(30Pcs)
Модел:
47721

Поврзани производи