Модерната Розова Сината Површинска Монтажа На Децата Тавански Светилки Детска Спална Соба Цртан Филм Мајмун Месечината Ѕвезда Декорација Дете Извор На Светлина C1
Ново - 5 %

Модерната Розова Сината Површинска Монтажа На Децата Тавански Светилки Детска Спална Соба Цртан Филм Мајмун Месечината Ѕвезда

Залиха
DEN 10079.52
DEN 9576.00
Износот:

Spec Модерна Розова Сината Површинска Монтажа на Децата Тавански Светилки Димензии 31.5"D X 13.8"H Материјал(s) Дрво + Стакло Светилка Тип E27 Светилки 4 X lamp, E27 (Не се вклучени) Листата CE Реден Број CL171

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Модерна
Бренд Име:
cheerhuzz
Напон:
90-260V
сертификација:
CE,CCC
Техника:
Насликани
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Број На Модел На:
CL171
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Број на извори на светлина:
4
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Карактеристики:
Дрво
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
No
Заврши:
Полиран Хром
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Дрво
Употреба:
Индустриски
Е Светилки Вклучени:
No

Поврзани производи