Genovega Нови Жените Viscose Марами Вечер Металик Сјајот Шамија Женски Lurex Шамија Shinning Tassel Долго Солидна Шамија За Дама
Ново - 40 %

Genovega Нови Жените Viscose Марами Вечер Металик Сјајот Шамија Женски Lurex Шамија Shinning Tassel Долго Солидна Шамија За

Залиха
DEN 703.20
DEN 422.00
Износот:


Бренд : Genovega
Пол : Жените
Стил : Случајни,Мода
Големина : Околу 175*40 CM
Материјал : 91%Viscose,9% Метален
Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима
Функција : Висока постојаност на боја,стигнат до CP65 Стандард
Повод : Шопинг, Вечер, Пешачење,
Одење
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-5 cm грешка поради прирачник за мерење. ве молиме бидете сигурни дека ќе не заборавајте, пред да го плати. 2.100% вистински шут,поради разликата помеѓу различни монитори, бојата може да имаат некои различни.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) НЕ ВКЛУЧУВА ДАВАЧКИ( тарифа ) , купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки. 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. П : која е вистинската слика? A : 100% Вистински шут, се земе еден поинаков вид на светлина и екранот фактори, постои одредена боја, може да се купи се однесуваат на слики П : Кога јас не го добие, што треба да направам? О : Некои пакети ќе биде одложен, ве молиме контактирајте со нас прво да се прошири на заштита на времето П : сакам брза испорака, можете ли да ми даде попуст? А : ве Молиме кажете ни, кои се изразуваат сакате прв П : Ако јас се купи повеќе од 3 компјутери во една цел, може да можам да добијам попуст? A : Можете да ги имаат 3% - 5% попуст попуст кога ќе го купите повеќе од 2 парчиња (различни производ имаат различни тока цена) .и можете да добиете попуст од забава во нашата продавница П : Ако сакам да се купат на големо, што треба да направам? A : можете да ме контактирате и да ми кажете количината (на превозот метод што сакате да го купите,јас ќе ви даде попуст П : Ако имам прашање за шопинг, што треба да направам? А : Можете да ме контактирате,ќе ви помогнат
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. 3.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Марами Тип:
Шамија
Материјал:
Viscose
Бренд Име:
Genovega
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
SCF056
Материјал:
Метален
S:
За 175*40CM

Поврзани производи