Моден Накит Нови Злато И Сребро Две - Лист Pendant Ѓердан Мулти - Слој Изјава Жените Ѓердан Накит
Ново - 3 %

Моден Накит Нови Злато И Сребро Две - Лист Pendant Ѓердан Мулти - Слој Изјава Жените Ѓердан Накит

Залиха
DEN 21.60
DEN 21.00
Износот:


[xlmodel]-[custom]-[38384]
[xlmodel]-[custom]-[38384]
[xlmodel]-[custom]-[38384]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Топла Продажба
1 : Цел износ помалку од $ 8.,
Ние ќе бидеме преку Хонг Конг парцела.
Нема број за идентификација на барањето (ве молиме да не се обрне внимание, следење код)
Тие обично трае 20-35 дена за да стигнат до вашата земја (со исклучок на државни празници)
2 : Цел износ повеќе од $ 8 Ние брод преку кина пакет.
(Следење код пакет)
3 : Цел износ повеќе од $ 150, бесплатна испорака dhl / ems / федекс (Африка, Јужна Америка и некои други оддалечените области
Ве молиме прочитајте го и Превозот и Предавање)
Бидете сигурни дека ќе испрати парцела што утре. Ако времето не се парцела, ве молиме контактирајте ме, ние ќе се реши за вас. Ви благодарам многу
[Боја], како што е прикажано во сите производи добиени во природна светлина, како што ќе се види, се примени во вид, но поради различни монитори и други причини, бојата можете да го видите во сликата може да биде мала разлика во видот, ве молиме вид преовладува.
[xlmodel]-[производи]-[38398]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Топла Продажба
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[38385]
[xlmodel]-[custom]-[38385]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Топла Продажба на Превозот и предавање :
Нормален Воздух mail : (global бесплатен превозот) 15-30 дена во светот
Ако на цел износ од помалку од $ 150, ние ќе ја испрати преку испратени China_Post_Air_Parcel
Доколку вкупната цена на вашата цел е повеќе од $ 150, ние ќе ги испратите по ЕМС или DHL или Fed Ex бесплатен превозот, кој може да пристигне во 5-7 дена! (Ние само ги поддржува следниве земји : Велика Британија, Австралија, Нов Зеланд, Белгија, Данска, Финска, Грција, Ирска, Италија, Норвешка, Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Франција, Шпанија, Австрија. Канада, Јапонија, Кореја, Малезија, Сингапур, Индонезија, Кореа, Монголија, Филипини, Тајланд, Виетнам, Малта, Луксембург, Папуа Нова Гвинеја)
Ако вашиот парцела не се постигне оваа критериуми, или на други земји, но се очекува да бидат испратени од страна на брз начин, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Информации За Исплата
Можете да чекате додека да се направи шопинг, а потоа ги плати сите заедно!
Во пренесување до 12 : 00
Глобалната трговија на големо веб-сајт! Одличен квалитет! Супер ниска цена!

Декларираните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Pendant Големина:
ѓердан жени
Пол:
љубителите'
Функција:
Расположение Tracker
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ѓердан
Бренд Име:
shuzhenxue
Стил:
Корејски корејски / корејски стил
Технологија на обработка:
Electroplate
моделирање:
лист
Место на Потекло:
yiwu
метал ѓердан:
Ѓердан
ѓердан ѓердан:
макси ѓердан
Ѓердани & Приврзоци:
изјава ѓердан
Steampunk:
Готски
накит:
Ѓердани
Телото Синџир:
најдобар пријател

Поврзани производи