1pcs Unpainted Hardbaits Попер Риболов Намамат Тело 2 Инчен 1/4 ОЗ Празно мами JSE126

1pcs Unpainted Hardbaits Попер Риболов Намамат Тело 2 Инчен 1/4 ОЗ Празно мами JSE126

Залиха
DEN 47.52
Износот:


Количина : 1pcs (без слободни очи, само една ги намамат)
Материјал : ABS
Боја : како на сликата
Должина : 2 Инчи
Тежина : 1/4 ОЗ
Длабочина : Топ вода

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Парична Казна Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
попер
категорија:
Намамат
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерцето,Река,Поток

Поврзани производи