Нова Ѕвезда и Двојна Ѕвезда Капка Обетки Накит За Жените 925 Фунта Сребро Обетки
Ново - 29 %

Нова Ѕвезда и Двојна Ѕвезда Капка Обетки Накит За Жените 925 Фунта Сребро Обетки

Залиха
DEN 155.52
DEN 110.00
Износот:


Директни Фабрика Цена, Исклучителен Квалитет, Модерен Стил! Висок квалитет (со Заштитна фолија) Без никел, Не алергиски! 100% Бренд - Нови Обетки дијаметар : 1.9*2.5 cm Earring Тежина : 5.08 g
Е inaid камен : Никој
1 - Ние брод од страна на Хонг Конг пост и Кина пост во целиот свет. 2 - Повеќе од $200, ние испрати express (EMS, DHL), треба 3 до 7 дена или така. 3 - Ние обично се користи рамна стапка од 2 дена испраќање на проектот или од Хонг Конг препорачана пошта потврда по Плаќање. Сите наши производи, е стандарден стан трошоците за превозот. Обично се потребни од 15 до 30 работни дена за испорака. Понекогаш обичаи и времето на проблемите со кои ќе се одложи неколку дена. Тоа може да биде повеќе од 30 дена. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или сугестии и треба било каква помош, ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа. За нас : DOTEFFIL Накит е професионална мода Накит на компанијата во Шенжен, Кина. Ние сме победничка Десет години на дизајн и производство на искуства во оваа област. Многу висок квалитет уникатни модни Дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму. Добредојдовте на скенирање и да се купи! За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, и ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите Најдобри за вас. Ви благодариме! Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е многу важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу 2)Што секогаш го понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Политика на враќање : Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
DOTEFFIL
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Романтични
Број На Модел На:
E103
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
925 Sterling silver
Состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
925 Sterling Silver Drop Earrings
Стил:
925 Фунта На Сребрена Капка ® И Обетки За Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Божиќ подарок
Количина:
1 пар
обетки стил:
топла нова мода обетки
Име на производ:
Фунта Сребрен Накит 925 Капка Обетки
Пакување:
OPP вреќа/накит кутија
За превозот:
Бесплатен превозот

Поврзани производи